Kamery live
prognoza pogody

Wielki sukces solistów Septymy z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu

5 czerwca 2020 14:23

W Międzynarodowym Festiwalu na Bialorusi brało udział ponad tysiąc uczestników z róznych państw.: USA, Kolumbii, Hiszpanii, Kuby, Malty, Izraela, Rumunii, Bułgarii, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Litwy, Białorusi, Łotwy, Albanii, Azerbejdżanu, Macedonii oraz Polski. Festiwal ten, to jeden z prestiżowych konkursów muzycznych na świecie.

Wielki sukces solistów Septymy z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu

Tegoroczna edycja, ze względu na sytuację panująca na całym świecie,  odbyła się w nieco innych warunkach – online. Zadaniem solistów było nagranie  dwóch utworów muzycznych i przesłanie na konkurs.  Efektem codziennych prób, ćwiczen, nagrań okazały sie wynki konkursu. Solisci Septymy otrzymali wiele nagród, ale także miłych słów ze strony komisji z całego świata: Malty, Izraela, Usa, Rosji, Bialorusi i wielu innych. A oto wyniki Septymy;

W kategorii najmłodszej

II miejsce – Julia Kwak oraz nagroda specjalna za  muzykalność i profesjonalizm wykonanych utworów.

W kategorii 10 lat

II miejsce – Katarzyna Wojtyczka oraz nagroda specjalna

W  kategorii 11 lat

II miejsce – Natalia Gal oraz nagroda specjalna certyfikat

W kategorii jazz

III miejsce – Paulina Jarząbek

W kategorii do 14 lat

II miejsce – Jakub Duda

W kategorii 18 lat

I miejsce – Martyna Plewa oraz nagroda specjalna certyfikat

Wszyscy soliści Septymy  otrzymali także nagrody specjalne – zaproszenie na Międzynarodowy Festiwal na Białorusi w roku 2021. Jesteśmy dumni z naszych solistów i życzymy im dalszych sukcesów. Do konkursu przygotowała dzieci pani Dorota Kret.

mat. nadesłane

os 05.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również