Kamery live
prognoza pogody

Wiosenne metamorfozy w nowotarskiej bibliotece .

12 kwietnia 2024 09:54

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza na wiosenne metamorfozy czyli cykl wydarzeń edukacyjno-animacyjnych, które pozwolą na wytworzenie motywacji do samorozwoju poprzez kulturę oraz wykreowanie prozdrowotnych zachowań i nawyków.

Wiosenne metamorfozy w  nowotarskiej bibliotece .

Działanie jest skierowane do wszystkich grup wiekowych – od maluchów do seniorów- zatem każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Wszystkie wydarzenia łączy motyw przewodni, którym jest aktywne, kreatywne i…terapeutyczne spędzanie wolnego czasu. W ramach cyklu od kwietnia do czerwca będą organizowane : warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i dorosłych , warsztaty biblioterapii dla młodzieży, warsztaty plastyczne dla seniorów , warsztaty modelowania dla dzieci szkolnych oraz otwarte spotkania z autorami książek i pasjonatami zdrowego stylu życia.

Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach i stronie https://mbp.nowytarg.pl/

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Gminy Miasto Nowy Targ pochodzących z Funduszu Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Nowym Targu.

/źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu /

Andrzej Lach 12.04.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również