nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników portalu informacyjnego www.nowytarg24.tv. Redakcja w związku z tym nie ponosi odpowiedzialności za ich treść, ale zastrzega sobie prawo jednocześnie do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.

Usuwane mogą być też komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail. Nie publikowane będą także komentarze zawierające uwagi skierowane do w formie pośredniej, lub bezpośredniej do redakcji oraz redaktorów portalu. Na takowe oczekujemy pod adresem mailowym [email protected]).

Redakcja nie ponosi również odpowiedzialności za treść reklam i ogłoszeń publikowanych na portalu w formie odpłatnej. Zastrzega sobie także prawo do redagowania i skracania tekstów niezamówionych, w tym opinii jak i komentarzy.

0 1
© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna