Kamery live
prognoza pogody

“Bravissimo” Cyrku Safari w Nowym Targu i Krościenku nad Dunajcem

12 kwietnia 2024 13:43

Mieszkańców Nowego Targu i Krościenka oraz najbliższych okolic zapraszamy na weekend super atrakcji – czytamy w komunikacie Cyrku Safari.

W informacji prasowej Cyrku Safari czytamy:

“W tym roku prezentujemy Państwu całkowicie nową produkcję naszego Cyrku. Spektakl sezonu 2024 z mottem ,,Bravissimo” to niezwykle barwna, wyjątkowa i piękna fuzja sztuki cyrkowej ! Międzynarodowy skład artystów z Hiszpanii, Ukrainy, Francji, Kenii i Polski przedstawi i zachwyci klasyką sztuki cyrkowej w świeżym wydaniu! Pod naszym namiotem zobaczycie akrobacje i gimnastykę napowietrzną na szarfach, trapezie oraz kole, ekwilibrystykę na niskiej linie poziomej, wirujące talerze, antypody z parasolami, pokaz baniek mydlanych, iluzję, pole dance, ewolucje na lopingu – kole śmierci. Gośćmi specjalnymi naszego widowiska jest grupa folk-akrobatyczna prosto z Afryki, z gorącej Kenii ze swoimi energicznymi numerami, a o dobry humor zadba Klaun Fantik, pojawią się również postacie znane z bajek! Kochamy tworzyć uśmiechy na Waszych twarzach!

Mamy nadzieję, że nasze tegoroczne propozycje trafią w Państwa gust, jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie w naszym programie!

Zachęcamy do odwiedzin naszych profili na Facebook-u, Instagramie, YouTube oraz strony internetowej: https://cyrk-safari.pl/

Zapraszamy na nasze spektakle:

Nowy Targ ulica Sikorskiego na Kamieńcu 13.04.2024 (sobota) – godz. 14:00 i 16:30

Szczawnica-Krościenko nad Dunajcem Pole Namiotowe ,,Cypel” w Krościenku – ulica Zdrojowa 14.04.2024 (niedziela) – godz. 15:00

Bilety do zakupienia w dniu przedstawienia w cyrkowej Kasie od godziny 11:00.

Mamy dla Państwa również specjalną promocję – z wydrukowanym lub znalezionym na terenie miasta kuponem (ulotką), przypada 10 złotych rabatu na każdy, zakupiony w cyrkowej Kasie bilet!

/źródło: Cyrk Safari/

redakcja 12.04.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również