Kamery live
prognoza pogody

Kabaret Młodych Panów – celna ironia, śmiech do łez

NOWY TARG. Kabaret Młodych Panów – w tej chwili jedna z najbardziej kreatywnych i zabawnych grup w Polsce – święci triumfy popularności. Potwierdził to i nowotarski występ, który musiał być dubeltowy, bo złaknionych zdrowego śmiechu było więcej niż sala widowiskowa MCK-u mogła pomieścić za jednym razem.

Kabaret Młodych Panów – celna ironia, śmiech do łez

„Czterej muszkieterowie polskiego kabaretu” – Robert Królczyk, Łukasz Kaczmarczyk, Mateusz Banaszkiewicz i Bartosz Demczuk – przyjechali z najnowszym swoim programem: “Co się stało?”. Ich odpowiedź na to częste I zdawkowe pytanie jest przekomiczna, przy tym pełna realiów miejsca i czasu. Natomiast  przesłanie ponadczasowe: Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!!!

W tym roku akurat założona w Rybniku grupa obchodzi 20-lecie swojej artystycznej działalności. Ma za sobą ponad 3000 występów na żywo i mnóstwo nagród oraz realizacji telewizyjnych w dorobku. Właśnie ci ludzi tworzyli legendarny festiwal kabaretowy „Ryjek”. Ich nieustanna wena jest namacalnym dowodem, że śmiech to zdrowie, forma i młodość.

(asz)

Fot. Paweł Kos

 

 

Anna Szopińska 07.03.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Beta 08:22 07.03.2024

Wspaniała zabawa!!!

Zobacz również