Kamery live
prognoza pogody

“Nie będzie w naszym zespole żadnej wokalistki” – wywiad z Afromental

Wyciszenie Włącz dźwięk

Specjalnie dla redakcji Nowytarg24.tv członkowie zespołu rockowego Afromental opowiadają o początkach formacji, przyszłości ich muzycznej kariery, o szansach na obecność wokalistki w zespole, a także o tym, co mieszkańcy ich rodzinnej miejscowości – Olsztyna – sądzą o góralach.

Afromental – zespół rockowy, który niemal dekadę temu zawładnął polską sceną muzyczną hitami takimi jak “Radio Song” czy “Pray 4 Love” – w piątek wystąpił na nowotarskiej scenie w ramach Przywitania Lata 2019. Muzycy pochodzący z Olsztyna niemal z miejsca porwali kilkutysięczną publiczność, jaka zebrała się na rynku.

 – Na początku był tylko skład, ponieważ styl się kształtuje przez cały czas trwania naszego zespołu. Zanim się spotkaliśmy to nie wiedzieliśmy co będziemy grać, więc drogą dedukcji najpierw zebraliśmy skład, żeby wykształcić styl – opowiada nam Aleksander Milwiw-Baron, gitarzysta grupy Afromental i jeden z jej liderów. – Od dzieciństwa słuchaliśmy różnego rodzaju Rock’n’Rolla i obecnie jest to nasze główne spoiwo muzyczne w poczynaniach zespołu Afromental. Natomiast po koncertach Reggae Roots i dredy jak najbardziej!

Specjalnie dla naszej redakcji członkowie grupy Afromental udzielili wywiadu, w którym opowiadają, jak widzą przyszłość olsztyńskiego zespołu muzycznego, jakich starań podejmowali się, aby pozyskać między własne szeregi wokalistkę oraz jakie relację łączą olsztynian z mieszkańcami Podhala. Zapraszamy do obejrzenia naszego wywiadu, który znajdziecie poniżej!

Z członkami zespołu Afromental rozmawiała Anna Szopińska.

/ps/

/fot. os/

Przywitanie Lata 2019 w Nowym Targu – z Sarsą i Afromental (zdjęcia)

Piotr Starmach 22.06.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Alex 09:52 25.10.2019

Uwielbia ich 7 zespołu Afromental a szwłaszcza Tomsona

Zobacz również