Kamery live
prognoza pogody

Warsztaty dla najmłodszych u bibliotekarzy

16 stycznia 2019 16:06

W tym tygodniu wystartował program na ferie dla dzieci korzystających z Miejskiej Bibliotece Publicznej. W filii nr 1 przy alei Mikołaja Kopernika chętni mogą wziąć udział w zajęciach na których nauczą się origami czy zasad zdrowego żywienia.

Warsztaty dla najmłodszych u bibliotekarzy

Ci, którzy od jazdy na łyżwach czy jazdy na nartach preferują rozwój intelektualny, filia Miejskiej Biblioteki Publicznej przy alei Kopernika do dwudziestego trzeciego stycznia oferuje godzinne zajęcia plastyczne i warsztaty edukacyjne.

 – Każdego dnia dzieje się coś wyjątkowego, coś nowego. Mamy program, który obejmuje technologie i aplikacje i internet jak również robimy sałatki, troszkę czytamy książek, także nikt się tu nie będzie nudził – mówi Aleksandra Borowy z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu.

Bibliotekarze przygotowali zabawy i warsztaty poświęcone m.in. origami i zdrowemu odżywianiu. Wszystkie z sześciu zaplanowanych spotkań rozpoczynają się o 12:00 w filii nr 1. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc bibliotekarze proszą o wcześniejsze zapisy na zajęcia. Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 18 266 28 41 lub przesyłając zgłoszenie na adres e-mail [email protected] lub na miejscu – Filia nr 1, ul. Kopernika 12 (1 piętro).

/ps/

Piotr Starmach 16.01.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również