Kamery live
prognoza pogody

Przeboje Dżemu na nowotarskim rynku

18 grudnia 2016 12:49

W ramach kulturalnej oferty Targów Bożonarodzeniowych w Nowym Targu, w sobotnie popołudnie na rynku miał miejsce występ Piotra "Lupiego" Lubertowicza w duecie z Jackiem Dewódzkim, byłym wokalistą grupy Dżem. Była okazja do tego, by na żywo usłyszeć m.in. takie szlagiery, jak "Czerwony jak cegła", "Whisky" czy "Autsajder". 

Przeboje Dżemu na nowotarskim rynku

Muzycy radzili sobie doskonale, mimo niesprzyjających graniu na gitarze warunków pogodowych w postaci sporego mrozu. W repertuarze nie zabrakło też utworów Boba Dylana i standardów bluesa. Niezbyt liczni uczestnicy koncertu byli pod wyraźnym wrażeniem przedświątecznej oferty przygotowanej przez miasto. Występ dwójki zaprzyjaźnionych ze sobą muzyków to jeden z dwóch koncertów, jakie miały miejsce na rynku w ten weekend – wcześniej zaprezentował się czeski zespół folklorystyczny “Decka z Kunovic”.

W dniu dzisiejszym na rynku również będzie głośno, a miasto będzie tętnić życiem – o 15 odbędzie się tam Wigilia w Mieście.  

opr. os

 

NT24TV 18.12.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również