Kamery live
prognoza pogody

Podwójny sukces Septymy

22 czerwca 2022 22:08

10 czerwca w Krakowie odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie Małopolski Carolus 2022. O tytuł ten mogli się ubiegać uczniowie w kategorii szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych w dziedzinie nauki, kultury oraz sportu. Po raz drugi nagroda w dziedzinie kultury trafiła do solistów Studia Piosenki Septyma – Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu: Pauliny Jarząbek oraz Jakuba Dudy za działalność artystyczną. W zeszłym roku nagrodę tę otrzymała ich koleżanka z Septymy – Natalia Gal

Podwójny sukces Septymy

Oboje nagrodzeni są laureatami wielu prestiżowych ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów wokalnych m.in. w Warszawie, Bułgarii, Dubaju, Hiszpanii, Francji, Izraelu, Rumunii, Gruzji, Kazachstanie, Białorusi, Australii i wielu innych. Od wielu lat reprezentują miasto Nowy Targ, uczestniczą w wielu koncertach charytatywnych oraz okolicznościowych. Opiekunem artystycznym dzieci jest pani Dorota Kret.

 

os 22.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również