Kamery live
prognoza pogody

Edyta Limanówka wyśpiewała I nagrodę

2 czerwca 2017 13:15

Działające przy nowotarskim MOK Studio Piosenki "Septyma" zdobywa kolejne nagrody i wyróżnienia w wojewódzkich konkursach!

Edyta Limanówka wyśpiewała I nagrodę

Najmłodsze solistki Studia Piosenki „Septyma” – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu dały pokaz swoich zdolności podczas Małopolskiego Konkurs Piosenki Dziecięcej w Nowym Sączu. Trzy 8-letnie solistki zmierzyły się z trudnym, ale jakże wspaniałym repertuarem muzycznej literatury dla dzieci. Dziewczynki podbiły serca jury i pokazały wspaniałe przygotowanie do konkursu.

Jury przyznało: II miejsce – Klaudii Kazek oraz wyróżnienie – Kasi Wojtyczce. Udział w konkursie wzięła także Kinga Waksmundzka. Wspaniały wyjazd zakończył się pysznymi lodami i nagrodami w postaci pięknych pluszaków.

Natomiast w Krakowie odbył się Małopolski Konkurs Piosenki Anglojęzycznej, gdzie I miejsce zdobyła – Edyta Limanówka. W konkursie uczestniczyło 120 wykonawców. Edyta także otrzymała wyróżnienie w eliminacjach regionalnych Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Tarnobrzeg 2017.

mat. prasowe

NT24TV 02.06.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również