Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Geotermii Podhalańskiej w Bańskiej
Dziś po południu, prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda zwiedził obiekty Ciepłowni Geotermalnej w Bańskiej Niżnej. Na miejscu witali go przedstawiciele lokalnych władz, a rolę przewodnika przejął prezes Geotermii Podhalańskiej Wojciech Ignacok.

Wizyta w obiektach Geotermii była krótka, nie zaplanowano żadnego wystąpienia, czy briefingu. Prezydent za to miał okazję spektakularnie odkręcić zawór, który wypuścił chmurę geotermalnej pary.
Prezydenta Andrzeja Dudę witali w Bańskiej Niżnej wójt Gminy Szaflary Rafał Szkaradziński, posłanka Anna Paluch, przedstawiciele władz Geotermii Podhalańskiej – prezes Wojciech Ignacok, wiceprezes Robert Wójciak i Przewodniczący Rady Nadzorczej dr inż. Piotr Długosz.
Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Geotermii Podhalańskiej
Prezydent Rzeczpospolitej Polski zwiedzał obiekty Ciepłowni Geotermalnej w Bańskiej Niżnej. Na miejscu witali go przedstawiciele lokalnych władz, a rolę przewodnika przejął prezes Geotermii Wojciech Ignacok. Więcej szczegółów na https://nowytarg24.tv/prezydent-andrzej-duda-z-wizyta-w-geotermii-podhalanskiej-w-banskiej/
Opublikowany przez nowytarg24.tv Czwartek, 21 marca 2019
Wraz z prezydentem ciepłownię geotermalną zwiedzali również wojewoda małopolski Piotr Ćwik i poseł Wiesław Janczyk. Na koniec spotkania z fotoreporterami, prezydent złożył podpis w księdze pamiątkowej.
Wcześniej prezydent Duda był gościem XI Międzynarodowego Forum Górskiego w Zakopanem. W zakopiańskiej Księżówce spotkał się też z przedstawicielami Związku Podhalan.
/os
Komentarze
Objazd Adrianka po swoich wyborcach jak za komuny i te rozanielone twarzyczki działaczy paernych i skorumpowanych.