Kamery live
prognoza pogody

Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Geotermii Podhalańskiej w Bańskiej

Dziś po południu, prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda zwiedził obiekty Ciepłowni Geotermalnej w Bańskiej Niżnej. Na miejscu witali go przedstawiciele lokalnych władz, a rolę przewodnika przejął prezes Geotermii Podhalańskiej Wojciech Ignacok. 

Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Geotermii Podhalańskiej w Bańskiej

Wizyta w obiektach Geotermii była krótka, nie zaplanowano żadnego wystąpienia, czy briefingu. Prezydent za to miał okazję spektakularnie odkręcić zawór, który wypuścił chmurę geotermalnej pary. 

Prezydenta Andrzeja Dudę witali w Bańskiej Niżnej wójt Gminy Szaflary Rafał Szkaradziński, posłanka Anna Paluch, przedstawiciele władz Geotermii Podhalańskiej – prezes Wojciech Ignacok, wiceprezes Robert Wójciak i Przewodniczący Rady Nadzorczej dr inż. Piotr Długosz.

Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Geotermii Podhalańskiej

Prezydent Rzeczpospolitej Polski zwiedzał obiekty Ciepłowni Geotermalnej w Bańskiej Niżnej. Na miejscu witali go przedstawiciele lokalnych władz, a rolę przewodnika przejął prezes Geotermii Wojciech Ignacok. Więcej szczegółów na https://nowytarg24.tv/prezydent-andrzej-duda-z-wizyta-w-geotermii-podhalanskiej-w-banskiej/

Opublikowany przez nowytarg24.tv Czwartek, 21 marca 2019

Wraz z prezydentem ciepłownię geotermalną zwiedzali również wojewoda małopolski Piotr Ćwik i poseł Wiesław Janczyk. Na koniec spotkania z fotoreporterami, prezydent złożył podpis w księdze pamiątkowej.

Prezydent na Podhalu

Wcześniej prezydent Duda był gościem XI Międzynarodowego Forum Górskiego w Zakopanem. W zakopiańskiej Księżówce spotkał się też z przedstawicielami Związku Podhalan. 

/os

os 21.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
SUWEREN 23:31 21.03.2019

Objazd Adrianka po swoich wyborcach jak za komuny i te rozanielone twarzyczki działaczy paernych i skorumpowanych.

Zobacz również