Kamery live
prognoza pogody

Grzegorz Watycha: “Dziękuję za zaufanie”

22 kwietnia 2024 17:07

Burmistrz Nowego Targu, po zwycięstwie nad Maciejem Tokarzem w drugiej turze wyborów samorządowych, zwrócił się do własnych wyborców, którym dziękuje za oddany na niego głos.

Grzegorz Watycha:

Przypomnijmy: w tegorocznych wyborach samorządowych Grzegorz Watycha został wybrany na trzecią kadencję. Według oficjalnych danych Państwowej Komisji Wyborczej na dotychczasowego burmistrza Nowego Targu zagłosowało 5263 nowotarżan, co przełożyło się na 56,14 proc. poparcia. Jego kontrkandydat w drugiej turze – Maciej Tokarz – uzyskał 4112 głosów i jednocześnie 43,86 proc. poparcia.

Teraz Grzegorz Watycha opublikował podziękowania dla wyborców. W komunikacie burmistrza Nowego Targu czytamy:

“Dzień dobry Nowy Targ,

Drodzy Mieszkańcy,

dziękuję każdemu z Was za zaufanie jakim mnie obdarzyliście oddając na mnie swój cenny głos. Wasze wsparcie i przekonanie o tym, że wspólnie możemy więcej, to dla mnie ogromne wyróżnienie i niezwykła motywacja do dalszej pracy. Z radością przyjmuję fakt, że w tych wyborach zwyciężyło doświadczenie i zamiłowanie do pracy dla dobra całej społeczności. Wynik wyborów potwierdza również to, że „Serce dla Nowego Targu”, to coś więcej niż tylko hasło, to wyraz akceptacji zaproponowanej przeze mnie kontynuacji rozwoju miasta i planowanych inwestycji.

Deklaruję, że w dalszym ciągu, w możliwie najszerszym zakresie, będę realizował oczekiwania wszystkich mieszkańców, zobowiązuję się do wytężonej pracy i poszukiwania, w każdej sytuacji, najbardziej optymalnego, dla dobra ogółu, rozwiązania.

Nadal liczę na rozmowy z Wami – Drodzy Mieszkańcy Nowego Targu. Dialog i wsłuchiwanie się w potrzeby każdej grupy społecznej, to niezmiennie, będzie podstawa mojego działania.

Obiecuję, że nie zawiodę pokładanego we mnie zaufania i będę działać zawsze transparentnie i zgodnie z najwyższymi standardami.

Z szacunkiem i sercem dla Nowego Targu,

Wasz burmistrz – Grzegorz Watycha”.

redakcja 22.04.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również