Kamery live
prognoza pogody

“Jeżdżę z głową” na hali lodowej

16 marca 2021 18:40
Wyciszenie Włącz dźwięk

Od początku marca, blisko stu uczniów z wszystkich nowotarskich szkół podstawowych bierze udział w kolejnej edycji programu “Jeżdżę z głową” – tym razem w formie darmowej nauki jazdy na łyżwach.

Zajęcia prowadzą instruktorzy nauki jazdy na łyżwach w ramach ośmiu grup zajęciowych. Projekt obejmuje 10 zajęć 45 – minutowych dla każdej z grup i jest realizowany przy wsparciu organizacyjnym szkół, MCSiR-u i klubu MMKS Podhale, który zapewnia trenerów. 

“Fajna inicjatywa”. “Myślę, że to jest potrzebne, szczególnie w czasie pandemii” – oceniają rodzice, zadowoleni z postępów swoich dzieci w nauce jazdy na łyżwach. Treningi pod okiem instruktora podobają się też samym dzieciom. 

Program nauki jazdy na łyżwach dla uczniów nowotarskich szkół realizowany jest przez Miasto Nowy Targ w ramach projektu “Jeżdżę z głową”, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Planowane wydatki projektu to 30 tys. złotych. Kwota dofinansowania przez Województwo Małopolskie 14 300 zł w ramach realizacji zadania: „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży”.

Materiał filmowy – w “Przeglądzie Tygodniowym”. 

os 16.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również