Kamery live
prognoza pogody

Zmiana na stanowisku dyrektora MCSiRu?

1 sierpnia 2017 13:14

Urząd Miasta właśnie ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu. Pełniący tę funkcję zaledwie od marca br. Cezary Szafraniec prowadzi działalność gospodarczą, a to wedle przepisów, koliduje z pełnieniem funkcji kierowniczej w spółce miejskiej.

Zmiana na stanowisku dyrektora MCSiRu?

Cezary Szafraniec, z którego dotychczasowej pracy magistrat jest zadowolony, może ponownie stanąć do konkursu, jeśli tylko spełni jego warunki. 

Termin składania dokumentów upływa z dniem 11 sierpnia, a wśród wymagań znajdują się: obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na przedmiotowym stanowisku, wykształcenie wyższe, staż pracy minimum 5 lat na stanowisku kierowniczym, doświadczenie w organizacji przedsięwzięć (również komercyjnych) z zakresu kultury fizycznej i sportu, znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem obiektów sportowo – rekreacyjnych, znajomość przepisów prawa niezbędnych do właściwego wykonywania obowiązków z zakresu: kultury fizycznej i sportu; samorządu gminnego; finansów publicznych; zamówień publicznych; prawa pracy w tym przepisów o pracownikach samorządowych, prawo jazdy kat. B.

Pełna treść ogłoszenia o naborze znajduje się na stronie Urzędu Miasta Nowy Targ.

 

NT24TV 01.08.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również