Kamery live
prognoza pogody

Zamknięcie odcinka ul. Kokoszków w Nowym Targu

16 października 2022 15:09

Od poniedziałku, 17 października zaplanowano zamknięcie 200-metrowego odcinka ul. Kokoszków – chodzi o fragment drogi za Podhalańską Państwową Uczelnią Zawodową. Utrudnienia mają związek z prowadzonym w tym miejscu remontem. 

Zamknięcie odcinka ul. Kokoszków w Nowym Targu

Komunikat opublikowany na stronie Urzędu Miasta Nowy Targu:

“W związku z planowaną przebudową kanalizacji deszczowej wraz z odtworzeniem korpusu drogowego w ul. Kokoszków (za Podhalańską Państwową Uczelnią Zawodową) wg. załącznika graficznego, Wykonawca robót budowlanych Sarivo Infrastruktura Sp. z o. o. informuje, że od dnia 17.10.2022 r. od godz. 7:00 zostanie zamknięty odcinek ul. Kokoszków (nr budynków od 88 do 97b) na długości około 190 mb.

Na tym odcinku wyznaczony zostanie ciąg pieszy za pomocą zapór drogowych. Dodatkowo w miarę możliwości, będzie udostępniony dojazd do posesji dla mieszkańców. W imieniu Wykonawcy prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. Liczymy na wyrozumiałość w związku z wystąpieniem utrudnień w czasie wykonywania koniecznych prac remontowych.”

os 16.10.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również