Kamery live
prognoza pogody

Pracowita noc strażaków. Salon samochodowy w ogniu

20 listopada 2021 00:05

Pracowicie rozpoczął się weekend dla strażaków z powiatu nowotarskiego. W nocy oraz nad ranem aż trzy razy wyjeżdżali do akcji gaśniczej, które miały miejsce w Nowym Targu, Waksmundzie i Krempachach. Ogień pojawił się w salonie samochodowym przy zakopiance, zakładzie kuśnierskim i zabudowaniach gospodarczych. 

Pracowita noc strażaków. Salon samochodowy w ogniu

Największy z pożarów miał miejsce w Krempachach. Tu  w ogniu stanęły cztery budynki gospodarcze i dom mieszkalny. Więcej o akcji gaśniczej można przeczytać, klikając tutaj.

Mniej więcej w tym samym czsie gdy część strażaków walczyła z ogniem w spiskiej wiosce, ich pozostali koledzy zostali wezwani do pożaru, jaki wybuchł w budynku salonu samochodowego Opla znajdującego się przy zakopiance w Nowym Targu. Ogień pojawił się w jednym z biur. Stosunkowo szybko udało się go jednak zlokalizować i budynek salonu mocno nie ucierpiał 

Już w sobotę rano strażacy zostali wezwani do Waksmunda. Tu ogień pojawił się w domu jednorodzinnym, w którym działa też zakład kuśnierski. 

Przemysław Bolechowski 20.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również