Kamery live
prognoza pogody

Policjanci ponownie włączyli się w “Nowotarską Choinkę Marzeń”

17 grudnia 2019 13:09

Funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni nowotarskiej Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu i jednostek podległych po raz kolejny włączyli się w akcję Nowotarska Choinka Marzeń i spełnili marzenia dzieci z rodzin o trudnej sytuacji materialnej. “Dla nas „Mikołajów” z nowotarskiej komendy największym prezentem jest radość najmłodszych  i uśmiech, który zagości na buziach dzieci, kiedy go dostaną”. 

Policjanci ponownie włączyli się w

Do akcji włączyło się wielu pracowników jednostki, z Komendantem Powiatowym Policji w Nowym Targu,  młodszym inspektorem Grzegorzem Wyskielem na czele.

Celem tej szlachetnej akcji jest spełnienie marzeń dzieci z rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Święta to czas radości i życzliwości. Dzięki osobom o dużych sercach spełnią się marzenia dzieci, które pragną znaleźć pod choinką swój wymarzony prezent. Dla nas „Mikołajów” z nowotarskiej komendy największym prezentem jest radość najmłodszych  i uśmiech, który zagości na buziach dzieci, kiedy go dostaną – czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. 

Ruszyła V edycja Nowotarskiej Choinki Marzeń

Wystarczy zerwać bańkę z Nowotarskiej Choinki Marzeń i spełnić świąteczne pragnienia dzieci… A świat stanie się piękniejszy. https://nowytarg24.tv/v-nowotarska-choinka-marzen-z-trzystu-dzieciecymi-pragnieniami/

Opublikowany przez nowytarg24.tv Poniedziałek, 25 listopada 2019

źródło: KPP Nowy Targ

os 17.12.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również