Kamery live
prognoza pogody

Ostatni półfinał bez sektora gości dla kibiców Podhala

29 marca 2019 11:31

Podczas decydującego meczu o awans do finału play-off, jaki rozegra się już w tę sobotę, 30 marca na tyskim Stadionie Zimowym, nie przewidziano puli biletów dla kibiców dla kibiców Podhala, jak miało to miejsce dotychczas. “Z uwagi na ogromne zainteresowanie ze strony naszych kibiców sobotnim meczem, zarząd klubu podjął taką decyzję. To oczywiste, że nasi kibice mają pierwszeństwo w tej sytuacji” – powiedział w rozmowie z naszym portalem rzecznik prasowy GKS Tychy Krzysztof Trzosek. Poinformował, że wciąż są jednak dostępne pojedyncze wejściówki na mecz. 

Ostatni półfinał bez sektora gości dla kibiców Podhala

-Ubolewamy nas faktem, że nasi kibice nie mogą dopingować swojej drużyny na wyjeździe. Fani Szarotek zawsze licznie pojawiają się w miastach gdzie rozgrywamy swoje mecze i tak również było w trakcie rywalizacji z Tyszanami, stąd decyzja klubu z Tychów jest w naszej opinii niezrozumiała – czytamy na stronie klubu TatrySki Podhale Nowy Targ. Rozżaleni są również kibice.

“Kpina i brak jakiejkolwiek postawy fair. Cóż widać że się boją porażki i wszelkimi sposobami próbują osłabić Podhale” – to tylko jeden z wielu komentarzy, jakie pojawiły się na Facebooku. 

Podczas ostatniego meczu rozgrywanego na Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu, zainteresowanie nowotarżan było tak ogromne, że przekroczyło możliwości hali. Mimo to, nie zrezygnowano z sektora dla gości. 

Na decyzję swojego klubu, błyskawicznie zareagowali tyscy kibice, deklarując kibicom Podhala pomoc w organizacji wejściówek na jutrzejszy mecz. “Kibice Podhala! Zapraszamy do Nas! Nasi fani pomogą w organizacji wejściówek na spotkanie. Kibiców TatrySki Podhale Nowy Targ prosimy o obecność najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem spotkania na parkingu przy torach” – czytamy na stronie Fb Hokejowe Tychy. 

https://www.facebook.com/hokejowetychy/photos/a.1832949406777657/2779088178830437/?type=3&theater

7. mecz półfinałowy play-off Polskiej Hokej Ligi pomiędzy TatrtSki Podhale Nowy Targ a GKS Tychy obędzie się w sobotę 30 marca o godzinie 15:15. Transmisję przeprowadzi TVP Sport, początek relacji planuje się na 15:05. Wynik meczu zadecyduje o tym, która z drużyn zagra w finale z hokeistami Comarch Cracovia. 

/os

fot. arch. nowytarg24.tv

os 29.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również