Kamery live
prognoza pogody

OSP Łapsze Niżne z dotacją

20 sierpnia 2016 20:32

ŁAPSZE NIŻNE: Zarząd Województwa Małopolskiego udzielił Ochotniczej Straży Pożarnej w Łapszach Wyżnych dotacji w wysokości 2 000, 00 zł w ramach II edycji konkursu pn. „Mecenat Małopolski”.

 

OSP Łapsze Niżne z dotacją

   Celem konkursu było wyłonienie podmiotów, które zrealizują w dobrej jakości i z najwyższą starannością projekty w dziedzinie kultury i sztuki oraz poszerzą ofertę kulturalną regionu. Do konkursu mogły być składane oferty zadań, które rozpoczynać się będą najwcześniej 1 stycznia 2016 roku i będą się kończyć najpóźniej 31 grudnia 2016 roku. Ze środków dotacji będą mogły być pokrywane koszty poniesione najwcześniej po podpisaniu umowy z Województwem Małopolskim. Na realizację zadań w dziedzinie kultury w ramach otwartego konkursu ofert pn. „Mecenat Małopolski” Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczył 2.590.000 zł. Ochotnicza Straż Pożarna przy współpracy Szkoły Podstawowej im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach Wyżnych otrzymała dofinansowanie na realizację projektu pn: „ Wspieranie kultury ludowej poprzez doposażenie w stroje regionalne dziecięcych zespołów Małe Jedlicki i Łapsańskie Fijołecki z Łapsz Wyżnych”.

oprac. MSX

fot. lapszenizne.pl

NT24TV 20.08.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również