Kamery live
prognoza pogody

Nowotarska biblioteka z dofinansowaniem

18 marca 2022 08:42

Biuro Programu „Niepodległa” ogłosiło wyniki naboru do Rządowego Programu Dotacyjnego „Niepodległa” na 2022 rok. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu otrzymała wsparcie w wysokości 23 tys. zł na realizację projektu „Podhalańska ścieżka do niepodległości”.

Nowotarska biblioteka z dofinansowaniem

Celem strategicznym programu jest szerokie włączanie mieszkańców Polski w świętowanie odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zwiększenie świadomości na temat wydarzeń związanych z odzyskaniem i odbudową państwowości, w których istotną rolę odgrywa pamięć regionalna związana z różnymi drogami poszczególnych dzielnic kraju prowadzącymi do niepodległości.

-Do realizacji projektu biblioteka zaprosi mieszkańców naszego miasta i regionu – również dzieci i młodzież. Będzie to fascynująca podróż do przeszłości z wykorzystaniem narzędzi przyszłości. Szczegóły podamy wkrótce – informuje Anna Wartak z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu. 

os 18.03.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również