Kamery live
prognoza pogody

Najnowszy teledysk rapera z Nowego Targu – o skoczkach i Adamie Małyszu

27 marca 2021 09:00
Wyciszenie Włącz dźwięk

Sempu oraz Anatom prezentują teledysk do ich najnowszego utworu pt. “Adam Małysz”. A wszystko to, aby uczcić dziesięciolecie zakończenia kariery naszego najsłynniejszego skoczka oraz wspólnie wesprzeć członków polskiej reprezentacji.  Kawałek łączy w sobie zabawną i skoczną muzykę, a w połączeniu z żartobliwym teledyskiem na pewno sprawi, że każdy uśmiechnie się na wspomnienie tych pięknych, sportowych emocji.

Fot. Sempu

Sempu jest muzykiem pochodzącym z Nowego Targu na Podhalu. Aktualnie mieszka w Krakowie. Znany jest z kawałka “Górska Moc” wykonanego z Romanem Bosskim oraz z płyty ParExcellence – “Każdy z Nas” wydanego w wytwórni rapera Pezeta. Współpracował z takimi artystami jak Sokół, Pezet, Żabson, Sitek. Aktualnie wydaje nowe single jako połączenie hip-hopu, muzyki góralskiej i muzyki elektronicznej. Wkrótce będzie można usłyszeć jego kolejne utwory.

Anatom to między innymi Młody Wilk Popkillera 2017. Współpracował wtedy z takimi artystami jak Smolasty, Reto, Bedoes czy PlanBe. Jego najpopularniejsze utwory to ‘Dreamliner’, ‘Przepis na Sukces’ oraz ‘Last Minute’ w wyniku współpracy z raperem Tau. Obecnie pracuje nad najnowszym wydawnictwem, które ukaże się w 2021 roku.

/materiały nadesłane/

Piotr Starmach 27.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również