PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Książki nadal będą krążyć

24 sierpnia 2017 08:28

Po udanej akcji bookcrossingowej na 17. Jarmarku Podhalańskim, Miejska Biblioteka Publiczna na stałe utworzyła w wypożyczalni dla dorosłych półkę bookcrossingową. To miejsce, gdzie czytelnicy będą mogli zostawiać sobie wzajemnie książki, których już nie czytają, a które mogą jeszcze zainteresować innych.

Książki nadal będą krążyć

Bookcrossingowa akcja, zainicjowana w strefie rodzinnej podczas 17. Jarmarku Podhalańskiego, cieszyła się powodzeniem – stoisko odwiedzali czytelnicy z Nowego Targu, ale nie tylko. Nie brakło miłych słów uznania i ciekawych rozmów o literaturze – esencji pracy bibliotekarza. 

Jeżeli nie dotarliście do nas w czasie Jarmarku lub nie słyszeliście o naszej wcześniejszej akcji, przypominamy Wam, że „Uwalniamy książki”, aby dostały nowe życie – czytamy na stronie biblioteki.

Jeśli posiadasz książki, które od lat zalegają półki, już cię nie interesują i chętnie wymieniłbyś je na nowe pozycje, półka bookcrossingowa może okazać się idealna dla ciebie.

Wystarczy przyjść, przynieść swoją książkę i wymienić ją na inną, znalezioną na półce bookcrossingowej. 

NT24TV 24.08.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również