Kamery live
prognoza pogody

Wirtualna Inauguracja Roku Akademickiego w PPUZ

30 października 2020 12:59
Wyciszenie Włącz dźwięk

Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiczną, uroczyste posiedzenie Senatu połączone z Inauguracją Roku Akademickiego musiało zostać odwołane. Bezpośrednich spotkań nic nie zastąpi, jednak warto szukać alternatywnych rozwiązań. Specjalnie dla całej Społeczności Akademickiej, powstał krótki film inaugurujący wyjątkowy dla Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu rok jubileuszu 20-lecia.

W materiale filmowym głos zabrali Rektor PPUZ  dr hab. Robert Włodarczyk, profesor uczelni oraz dr hab. Stanisław Mazur, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, z którym od lat współpracuje Podhalańska Uczelnia. W związku z jubileuszem 20-lecia powstania PPUZ w Nowym Targu, okolicznościowe przemówienie wygłosił także prof. Stanisław Hodorowicz, pierwszy rektor i założyciel Uczelni. Nie zabrakło również spojrzenia w przyszłość. O nowych planach na kolejne lata Podhalańskiej Alma Mater opowiedział Rektor dr hab. Robert Włodarczyk.

/źródło: PPUZ/

Piotr Starmach 30.10.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również