Kamery live
prognoza pogody

Trasa narciarstwa biegowego w Borze Kombinackim jest nadal czynna!

21 lutego 2023 16:04

Nie wszystkie trasy narciarstwa biegowego w Nowym Targu przetrzymały odwilż i opady deszczu, jednak ta zlokalizowana w Borze Kombinackim jest czynna i dostępna dla użytkowników. Leżące na niej patyczki, igliwie, czy szyszki nieznacznie jedynie utrudniają rekreację. Dziś ratrak ma odświeżyć trasę. Nieczynne są natomiast trasy w rejonie Boru na Czerwonem i na lotnisku. 

Trasa narciarstwa biegowego w Borze Kombinackim jest nadal czynna!
Referat ds. sportu i turystyki opublikował mapkę z zaznaczonymi miejscami, w których można zaparkować samochód. Nowością jest odśnieżone miejsce do pozostawienia samochodu od strony miejscowości Szaflary, obok betoniarni Betomix, os. Za Torem. Stamtąd wyratrakowanym, wygodnym dojściem wzdłuż torów kolejowych, można dostać się na pętlę wewnątrz „Boru Kombinackiego”.
Miasto zamierza również ratrakować dojście na trasę biegową od strony Parku Trampolin Jump Planet.
Mniej optymistyczna wiadomość jest taka, że śnieg w obrębie trasy na lotnisku, w dużej mierze się roztopił i aktualnie trasy są nieczynne.
 
Na stronie www.biegowki.nowytarg.pl znajduje się szczegółowy opis szlaków narciarstwa biegowego w Nowym Targu
Mapę tras można znaleźć tutaj https://bit.ly/39MEQze
os 21.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również