Kamery live
prognoza pogody

Transmisja Wielkiego Czwartku z Parafii św. Jana Pawła II w Nowym Targu

9 kwietnia 2020 14:38
Wyciszenie Włącz dźwięk

Transmisja telewizyjna z pierwszego dnia Triduum Paschalnego rozpocznie się w czwartek o godzinie 18:00. Przekaz online liturgii znajdziecie poniżej.

Dzięki transmisji na żywo, realizowanej przez Nowotarską Telewizję Kablową w Parafii św. Jana Pawła II w Nowym Targu, mogą Państwo całkowicie bezpłatnie i bez wychodzenia z domu wziąć udział w święcie ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. Do wirtualnego wzięcia udziału we mszy świętej zachęcają władze kościelne, m.in. ze względu na ograniczenia związane z liczbą wiernych mogących przebywać na terenie kościoła.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wiernych z Stolicy Podhala Nowotarska Telewizja Kablowa będzie transmitować liturgie Triduum Paschalnego, a także uroczystości Wielkanocne z Parafii św. Jana Pawła II, Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, a także z Parafii św. Trójcy w Łopusznej. Szczegóły TUTAJ (kliknij!) .

Transmisja online poniżej.

/ps/

Piotr Starmach 09.04.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również