Kamery live
prognoza pogody

Tragiczny finał poszukiwań

22 marca 2023 20:27

Tragicznie zakończyły się nocne poszukiwania zaginionego mieszkańca Czarnego Dunajca. Ciało 42-letniego mężczyzny zostało odnalezione przez biorących udział w działaniach ratowników z Podhalańskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej

Tragiczny finał poszukiwań

Wczoraj wieczorem, zaniepokojeni bliscy 42-letniego mieszkańca Czarnego Dunajca złożyli zawiadomienie o jego zaginięciu. Mężczyzna wyszedł z domu przed południem, nie wrócił i nie nawiązał już kontaktu z rodziną. Po przyjęciu zawiadomienia rozpoczęto poszukiwania. W działania zaangażowali się ratownicy z Podhalańskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej w Czarnym Dunajcu. Poszukiwania prowadzono w terenach leśnych, wzdłuż rzeki Czarny Dunajec. Przed północą jeden z ratowników, wykorzystując kamerę termowizyjną, zauważył po drugiej stronie rzeki ciało mężczyzny. Po dotarciu na miejsce potwierdzono, że to zaginiony 42-latek. Na miejscu z udziałem prokuratora wykonano czynności procesowe. Wstępnie wykluczono, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby. To już kolejne działania poszukiwawcze prowadzone dzięki podpisanemu porozumieniu o współpracy wspólnie z członkami Podhalańskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z Czarnego Dunajca.

Policja dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania zaginionego mężczyzny.

Foto:PGPR

os 22.03.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również