Kamery live
prognoza pogody

Poseł Edward Siarka czuje się coraz lepiej

26 marca 2020 20:42

“Bardzo serdecznie dziękuje za słowa wsparcia. Wasza pozytywna reakcja i ogromna ilość wiadomości z życzeniami powrotu do zdrowia jest dla mnie wyjątkowo cenna. Odpisywanie każdemu z Was osobno jest niemożliwe, dlatego chciałbym poinformować, że czuje się coraz lepiej. Dziękuje za opiekę personelowi Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie” – napisał wczoraj poseł Edward Siarka na swoim profilu na Fb. Poinformował też, że współpracownicy, z którymi miał kontakt, otrzymali ujemny wynik testu na obecność koronawirusa. 

 

Poseł Edward Siarka czuje się coraz lepiej

We wcześniejszym wpisie, z 22 marca, poseł zapewnił, że dopełnił wszelkich procedur, by zminimalizować ryzyko. 

-Prawdopodobnie zaraziłem się pełniąc obowiązki poselskie na spotkaniu z pracownikami Ministerstwa Sprawiedliwości. Chciałbym wyraźnie zaznaczyć, że dopełniłem wszystkich procedur zgodnie z zaleceniami sanepidu w celu zminimalizowania ryzyka. Zwracam się do Państwa z prośbą o modlitwę w intencji naszego kraju. Zjednoczeni pokażmy, ze chodzi tutaj o odpowiedzialność i solidarność. Nie wykorzystujmy choroby aby publicznie szukać spekulacji i obrażać innych – prosił poseł Edward Siarka – To trudna lekcja dla nas i dla mnie osobiście. Mam pewność, że działając zgodnie z procedurami wdrożonym przez nasze Państwo podołamy dzisiejszym wyzwaniom. Bardzo proszę o pozostanie w domach. Życzę Państwu i sobie dużo zdrowia.

Szanowni Państwo, bardzo serdecznie dziękuje za słowa wsparcia. Wasza pozytywna reakcja i ogromna ilość wiadomości z…

Opublikowany przez Edwarda Siarkę Środa, 25 marca 2020

Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym otrzymałem informacje o pozytywnym wyniku testu, który przeprowadziłem na obecność…

Opublikowany przez Edwarda Siarkę Niedziela, 22 marca 2020

 

os 26.03.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również