Kamery live
prognoza pogody

Podhalańskie młode talenty – dzieciom z Ukrainy. Wyjątkowy koncert w Nosalowym Dworze

7 kwietnia 2022 08:18

ZAKOPANE. Jutro, w piątek 8. kwietnia, o godz. 18.00, w Centrum Kongresowym „Gerlach” Nosalowy Dwór, odbędzie się wyjątkowy charytatywny koncert młodych podhalańskich talentów dla dzieci z Ukrainy.

Podhalańskie młode talenty – dzieciom z Ukrainy. Wyjątkowy koncert w Nosalowym Dworze

Jego celem jest zgromadzenie środków finansowych dla ukraińskich dzieci, zakwaterowanych w Nauczycielskim Centrum Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym ZNP na Ciągłówce w Zakopanem.

W koncercie weźmie udział około 20 dzieci w wieku od 7 do 18 lat. Młode talenty formacji wokalnej „The Voice Sound” pod kierunkiem Liliany Mamczur pochodzą z Nowego Targu, Zakopanego i okolicznych miejscowości. Akompaniament muzyczny na żywo zapewni zespół, w którego skład wchodzi kadra nauczycielska Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fr. Chopina w Nowym Targu. Wieczór poprowadzą Jerzy Jurecki i Kuba Meglicz. Datki będą zbierane do puszek, a w trakcie koncertu będzie można wylicytować rysunki pod hasłem „Moja Ukraina”, wykonane przez dzieci z Ciągłówki .

Datki z dopiskiem „Ciągłówka” można także wpłacić bezpośrednio na konto 20 1240 5165 1111 0010 7536 3128 Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Gniazdo w Zakopanem.

(asz)

 

 

 

 

 

Anna Szopińska 07.04.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również