Kamery live
prognoza pogody

Dary dla obywateli Ukrainy – dzięki zbiórce w Burlington Fire Department w Kanadzie

9 czerwca 2022 19:13

W dniu 8 czerwca 2022 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Targu uroczyście przekazano dary dla obywateli Ukrainy przebywających na terenie Powiatu Nowotarskiego. Bony oraz vouchery przekazała Pani Patrycja Bednarska – nowotarżanka, mieszkająca na stałe w Burlington w Kanadzie, pracująca w tamtejszej jednostce straży pożarnej.

Dary dla obywateli Ukrainy - dzięki zbiórce w Burlington Fire Department w Kanadzie

To z inicjatywy pani Patrycji została przeprowadzona zbiórka pieniędzy wśród funkcjonariuszy, pracowników administracyjnych oraz pracowników centrum powiadamiania ratunkowego Burlington Fire Department w Kanadzie. Pani Patrycja za zebrane fundusze zakupiła w Nowym Targu bony do sklepów oraz żywność, które zostaną przekazane obywatelom Ukrainy, na co dzień wspieranym przez „Powiatowy Magazyn Pomocy”, działający w Parku Handlowym Stopiak w Nowym Targu przy ul. Ludźmierskiej.  Są to:

Karty podarunkowe – Rossmann – wartość 3200 zł

Karty podarunkowe – Lidl – wartość 4000 zł

Karty podarunkowe – Masarnia Bednarscy w Nowym Targu – wartość 5000 zł

Karty podarunkowe – Bar u Romka w Nowym Targu – wartość 2000 zł

Karty podarunkowe – salon fryzjerski – wartość 1925 zł

Artykuły spożywcze – wartość 660 zł

Suma zbiórki w Burlington Fire Department w Kanadzie wyniosła: 16.785 zł.

W imieniu Zarządu Powiatu Nowotarskiego podziękowania Pani Patrycji za trud i zaangażowanie w pomoc obywatelom Ukrainy złożyli: Wicestarosta Nowotarski Bogusław Waksmundzki oraz Urzędujący Członek Zarządu – Karol Skrzypiec.

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

os 09.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również