Kamery live
prognoza pogody

Pływalnia Miejska – zamknięta do 25 marca. Ważność karnetów przedłużona

12 marca 2020 13:23

Zgodnie z zaleceniami Rady Ministrów oraz zarządzeniem Burmistrza Miasta Nowy Targ, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu informuje, że od czwartku, 12 marca od godz. 12:00 do 25 marca (środa) pływalnia miejska wraz z saunami i grotą solną jest nieczynna. Jednocześnie informujemy, że termin wszystkich ważnych karnetów zostaje przedłużony o 14 dni. Za utrudnienia przepraszamy – to komunikat opublikowany na stronie MCSiR.

Pływalnia Miejska - zamknięta do 25 marca. Ważność karnetów przedłużona

Poza pływalnią i Miejską Halą Lodową, gdzie za trzy dni kończy się proces mrożenia lodu, pozostałe obiekty MCSiR realizują swoje działania statutowe.

MCSiR przypomina jednak, że plan treningowy, zajęcia prowadzone na miejskich obiektach sportowych, mogą mieć tylko charakter indywidualny bez udziału osób trzecich oraz widzów czy kibiców. Takie działanie ma charakter zapobiegawczy i profilaktyczny. Zgodnie z decyzją Rady Ministrów przez zawieszenie zajęć w szkołach, przedszkolach, żłobkach zostały ograniczone duże skupiska ludzi. Im mniej ludzi w jednym miejscu, tym mniejsze szanse na szybkie rozprzestrzenianie się koronawirusa lub innych wirusów.

MCSiR pozostaje w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Nowym Targu.

Ponawiamy apel, aby osoby przeziębione, z objawami grypopodobnymi pozostały w domach, a wszystkich prosimy o przestrzeganie zasad higieny (tzn. częste mycie rąk wodą z mydłem, a jeśli nie ma takiej możliwości dezynfekowanie ich płynami/żelami na bazie alkoholu (min. 60%); unikanie dotykania oczu, nosa i ust, kasłanie i kichanie w łokieć lub jednorazową chusteczkę; zachowanie metrowego dystansu od osób kaszlących i kichających).

źródło: MCSiR Nowy Targ

os 12.03.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również