Kamery live
prognoza pogody

Nowy Targ. Szedł ulicą i rysował samochody

6 lipca 2017 06:51

Nowotarscy policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca Nowego Targu, który w nocy idą chodnikiem zarysował cztery samochody. Był pod wpływem alkoholu.

Nowy Targ. Szedł ulicą i rysował samochody

Do zdarzenia doszło w nocy z 4 na 5 lipca 2017 roku w Nowym Targu. Mężczyzna, idąc ulicą dokonał zarysowania 4 samochodów marki Renault, Seat, VW oraz Renault. Powiadomiony dyżurny jednostki natychmiast skierował w ten rejon patrol, który dzięki dokładnemu rysopisowi dosłownie po kilku chwilach namierzył sprawcę uszkodzenia mienia.

Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 41-letni mieszkaniec Nowego Targu. W trakcie legitymowania mężczyzny na miejscu zjawił się świadek zdarzenia, który potwierdził, iż zatrzymana osoba przez policjantów to sprawca uszkodzenia 4 samochodów. Po przewiezieniu na komendę sprawcę przebadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 1,4 promila.

Właściciele oszacowali swoje straty na około 7500 złotych. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury.

Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

NT24TV 06.07.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również