Kamery live
prognoza pogody

Nowotarżanin z Pucharem Europy!

1 maja 2016 20:36

Adam Abood Al Hasani z Nowotarskiego Klubu Sportów Walki Hoły Team został zdobywcą Pucharu Europy federacji WAKO w formule low kick w kategorii wagowej -91 kg. W finale turnieju rozegranego w Ostrowcu Świętokrzyskim nowotarżanin w 15 sekund znokautował swojego rywala. 

 

Nowotarżanin z Pucharem Europy!

– Adam nawet nie zdążył się spocić. Pierwsze przyśpieszenie, prosta kombinacja: dwa proste, hak i sierpowy załatwiły sprawę. Przeciwnik solidnie to odczuł. Jak przyznał jego trener, gdy się ocknął, za bardzo nie pamiętał tego co się wydarzyło – zrelacjonował trener NKSW, Wojciech Hoły. 

W Pucharze wystartowało także dwóch innych reprezentantów NKSW. Filip Bienias walcząc w kategorii -71 kg wywalczył medal srebrny, z kolei Michał Behounek rywalizujący w kategorii juniorów starszych -81 kg, zajął miejsce trzecie. 

W zawodach, łącznie we wszystkich formułach (low kick, kick-light, full – contact i pointfighting, wzięło udział ponad 400 zawodników i zawodniczek z 76 klubów z Polski, Słowacji, Litwy i Ukrainy.

NT24TV 01.05.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również