Kamery live
prognoza pogody

Warsztaty z Markiem Dragoszem

30 kwietnia 2024 13:03

W sobotę z inicjatywy Mateusza Guzika oraz Szkółki Piłkarskiej Górale odbyły się warsztaty z Markiem Dragoszem.

Warsztaty z Markiem Dragoszem

/fot. MZ-Media/

Marek Dragosz to m.in. były trener Reprezentacji Polski w Amp Futbolu, założyciel „Keepers Foundation” – organizacji charytatywnej niosącej pomoc dzieciom z różnych stron świata – a także organizator licznych imprez charytatywnych i akcji wolontaryjnych.

Tematyką warsztatów były gry i zabawy budujące, integrujące i energetyzujące zespół.

– W dzisiejszym świecie wypełnionym technologią i jak to się ładnie mówi przebodźcowaniem, szalenie istotna jest komunikacja z dzieckiem i wiedza jak zrobić tak by je wspierać w swojej pasji i jednocześnie wychować ich na wartościowych ludzi. – podkreśla Dragosz.

W trakcie warsztatów odbyły się również zajęcia dla rodziców, prowadzone przez psycholog Karinę Bury.

– Jako rodzic trójki dzieci, z których dwójka bardzo aktywnie uczestniczy w sporcie, widząc problemy z szeroko pojętą psychologią sportową, postanowiłem że zaangażuję się troszkę w tą tematykę i stąd pomysł na tego typu warsztaty, które są pierwsze, a mam nadzieję że nie ostatnie – zaznaczył Mateusz Guzik – Z tego miejsca chciałbym podziękować naszym sponsorom, którzy pomogli nam przy organizacji tych warsztatów, firmie Stopiak Jakobiszyn Biznes Park, firmie Lavard oraz dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 11 za udostępnienie obiektów. Osobne podziękowania dla rodziców i dzieci, za zaangażowanie. Mam nadzieję, że każdy wyniósł z tych warsztatów coś cennego dla siebie – dodał Guzik.

/źródło: MZ-Media/

 

 

 

 

Andrzej Lach 30.04.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również