Kamery live
prognoza pogody

Testy do 1 klasy Liceum przy SMS NKP Podhale

10 kwietnia 2024 13:04
Wyciszenie Włącz dźwięk

Już 12. kwietnia Nowotarski Klub Piłkarski Podhale zaprasza do do udziału w testach sprawnościowych do I klasy Liceum Ogólnokształcącego przy Szkole Mistrzostwa Sportowego w Nowym Targu! Odbędą się one na Stadionie Miejskim.

SMS przy NKP Podhale oferuje nie tylko wysokiej jakości edukację, ale także intensywny program sportowy, który rozwija umiejętności fizyczne i mentalne.

Walory sportowe:

Profesjonalna kadra trenerska: Pracujemy z doświadczonymi trenerami, którzy doskonale znają się na swojej dziedzinie i pomogą Ci osiągnąć szczyty sportowe.

Doskonałe warunki treningowe: Posiadamy infrastrukturę sportową, zapewniającą optymalne warunki do rozwijania talentu w wielu dyscyplinach.

Indywidualne podejście: Dbamy o rozwój każdego ucznia-sportowca indywidualnie, dostosowując treningi i plany zajęć do jego potrzeb
i możliwości.

Walory edukacyjne:

Nasza szkoła oferuje szeroki zakres przedmiotów, obejmujący zarówno nauki ścisłe, jak i humanistyczne, przygotowując Cię do wyzwań współczesnego świata.

Opieka pedagogiczna i psychologiczna: Zapewniamy wsparcie pedagogiczne i psychologiczne, które pomaga w radzeniu sobie z trudnościami edukacyjnymi oraz stresami związanymi z życiem szkolnym
i sportowym.

Możliwość równoległego rozwoju sportowego i akademickiego: Umożliwiamy harmonijne połączenie kariery sportowej z nauką, dając Ci szansę osiągnięcia sukcesu zarówno na boisku, jak i w sali lekcyjnej.

Nie przegap okazji, aby rozpocząć swoją niezwykłą podróż ku sukcesowi!

Zapisz się na nasze otwarte testy sprawnościowe i odkryj swoje prawdziwe możliwości!

/źródło: NKP/

redakcja 10.04.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również