Kamery live
prognoza pogody

Zamknięcie ulic w centrum Zakopanego od 26 września

25 września 2022 19:56

Na rondzie Armii Krajowej oraz ulicach dojazdowych od poniedziałku 26 września prowadzone będą prace drogowe. Wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Zamknięcie ulic w centrum Zakopanego od 26 września

Zakopiański magistrat wydał ostrzeżenie przed utrudnieniami związanymi z układaniem ostatniej warstwy asfaltu na rondzie przy dworcu kolejowym oraz na ulicach dojazdowych do ronda. Prace rozpoczną się w poniedziałek 26 września i potrwają do piątku 30 września.

– W godzinach od 7:30 do 17:00 będą prowadzone roboty drogowe polegające na układaniu ostatecznej warstwy bitumicznej na rondzie Armii Krajowej, ul. Chramcówki, ul. Jagiellońskiej, ul. Kościuszki i ul. Smrekowej. W związku z powyższym wystąpią czasowe utrudnienia dla pieszych i użytkowników ruchu drogowego oraz w dojeździe do sąsiadujących posesji – informują urzędnicy z Zakopanego.

Prowadzone prace wymuszają także wprowadzenie zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej.

– Linia nr 11 (Cyrhla, Krzeptówki) i 14 (Olcza, Harenda) będzie odjeżdżać z tymczasowego Dworca Autobusowego stanowisko nr 9 zlokalizowanego na ul. Aleje 3-go Maja Dolne.
Z obsługi linii nr 11 i 14 zostaną wyłączone przystanki: Rejon Dworca (ul. Kościuszki), Równia Krupowa (ul. Kościuszki), Chramcówki (ul. Chramcówki) – czytamy na stronie urzędu.

Redakcja 25.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również