Kamery live
prognoza pogody

Wszystkie narciarskie trasy biegowe w Nowym Targu już czynne

Wyciszenie Włącz dźwięk

Wszystkie narciarskie trasy biegowe w Nowym Targu już czynne. W dniu dzisiejszym (16.02.2018) na trasach biegowych pracuje ratrak. Zostanie przygotowana trasa biegowa o długości 15 km na lotnisku wokół rezerwatu „Bór na Czerwonem” oraz 5 km trasa biegowa w “Borze Kombinackim”. Warunki śniegowe dostateczne, miejscowe przetarcia. Na trasie biegowej na kole przy Parku Miejskim warunki są bardzo dobre. 

Uwaga! W Borze Kombinackim prowadzone są prace leśne, należy zachować ostrożność. Czynna jest również sztucznie naśnieżana, narciarska trasa biegowa na stadionie obok Miejskiej Hali Lodowej (ul. Parkowa 14). 

Tutaj warunki są bardzo dobre. Trasa otwarta jest w godzinach od 8 do 21, ma długość 400m, założone są dwa tory do stylu klasycznego i jest oświetlona dzięki czemu można biegać po zmroku. W godzinach funkcjonowania trasy można korzystać z szatni znajdującej się bezpośrednio przy trasie biegowej w budynku lodowiska.
Serdecznie zapraszamy.

os 16.02.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Andy 16:19 16.02.2018

To świetna wiadomość. Ide pobiegać ...

Zobacz również