Kamery live
prognoza pogody

Wojas dostarczył 100 tys. par butów dla NATO

3 lipca 2021 00:11

Zlokalizowana z Nowym Targu firma Wojas S.A. jest pierwszym polskim producentem obuwia, któremu udało się spełnić warunki towarzyszące  przetargom ogłaszanym przez natowską agencję NSPA. Wymagało to od firmy wielkiej elastyczności i sprawności w reorganizacji procesów produkcyjnych. Kontrakt obejmujący wykonanie 100 tys. par butów bojowych zrealizowano dwa tygodnie przed czasem. Wartość kontraktu to 6 mln 435 tys. dolarów, czyli 24 mln 300 tys. zł. 

 

 

Wojas dostarczył 100 tys. par butów dla NATO

W sprawnym wywiązaniu się z kontraktu pomogło wieloletnie doświadczenie w realizowaniu zamówień dla różnych służb oraz współpraca partnerska z firmą Poland U.S. Operations. Zakończony sukcesem kontrakt pokazuje, że polskie firmy, takie jak Wojas, mają w swoim zasięgu duże zamówienia organizacji międzynarodowych i potrafią wykorzystać maksymalnie swój potencjał, działając pod presją czasu i okoliczności. 

Firma Wojas dostarcza obuwie specjalistyczne dla wojska, straży pożarnej, straży granicznej, służb leśnych, celnych oraz transportowych.

źródło: Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii

fot. arch. nowytarg24.tv

os 03.07.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również