Kamery live
prognoza pogody

Trwa głosowanie w konkursie “Turystyczne Skarby Małopolski”. W rywalizacji biorą udział propozycje z Podhala

22 września 2022 16:36

Do 27 września potrwa głosowanie w ramach konkursu “Turystyczne Skarby Małopolski”, organizowanego przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Ideą konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem. Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach, a wśród propozycji nie brakuje atrakcji związanych z Podhalem. 

Trwa głosowanie w konkursie
Dla przykładu, w kategorii “Miejsce z klimatem” biorą udział gminy: Kościelisko, Rabka-Zdrój, Szczawnica (konkretnie: miejscowość Jaworki), czy Łapsze Niżne. W kategorii “Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne” możemy zagłosować m.in. na Gorce Ultra-Trail, Musealia – święto Muzeum Tatrzańskiego, czy  projekt  letniego cyklu koncertowego “Kultura na Bani”, który nasz portal od lat obejmuje patronatem medialnym. W kategorii “Najciekawszy szlak turystyczny” rywalizuje m.in. szlak “Kasia Niewiadoma – Ochotnica Challenge”, czy małopolski odcinek Głównego Szlaku Beskidzkiego. Pozostałe kategorie to: “Unikatowa Atrakcja Turystyczna”, “Sielskie klimaty – wypoczynek blisko natury” oraz “W gościnie – oferta kulinarna”. 
 
Link do głosowania znajduje się tutaj.
Głosowanie trwa do 27 września. Po oddaniu głosu, na adres email przyjdzie link aktywujący.
 
os 22.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również