Kamery live
prognoza pogody

To była pilna potrzeba

8 września 2020 16:01

Gorszące sceny w Nowym Targu. Bezdomny mężczyzna wypróżnił się w rynku na oczach przechodniów. Policja zdążyła już ukarać 37-latka za swoje zachowanie.

To była pilna potrzeba

Fot. Facebook

To zdarzenia doszło w godzinach porannych. Jeden z mężczyzn przechadzających się rynkiem poczuł się gorzej i dał upust swojemu złemu samopoczuciu ściągając spodnie oraz wypróżniając się bezpośrednio na chodnik.

Obsceniczne zachowanie szybko zostało wychwycone przez innych przechodniów. Zdjęcie wydalającego się mężczyzny trafiło do internetu (gdzie szybko obiegło media społecznościowe) oraz… na Policję. A ta od razu zainterweniowała. 

 – To 37 letni mieszkaniec Nowego Targu bez stałego adresu, został ukarany mandatem i pracami społecznymi – mówi Dorota Garbacz, rzecznik prasowy nowotarskiej policji.

Tymczasem tuż obok miejsca, w którym mężczyzna popełnił “wykroczenie”, znajdują się toalety publiczne. Być może potrzeba okazała się zbyt nagła i silna by tam dotrzeć.

redakcja 08.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również