Kamery live
prognoza pogody

Startuje Klub Samopomocy w Nowym Targu

29 kwietnia 2021 12:00

Środowiskowe Centra Zdrowia Psychicznego rozszerza swoją działalność o uruchomienie Klubu Samopomocy. Już od 4 maja wszystkie chętne osoby będą mogły skorzystać z różnego rodzaju zajęć, które będą prowadzone w klubie z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Startuje Klub Samopomocy w Nowym Targu

Fot. ŚCZP w Nowym Targu

Indywidualne doradztwo zawodowe, zajęcia dla rodziców z dziećmi do lat 3, pomoc dla matek przechodzących kryzys poporodowy, zajęcia ruchowe, plastyczne, teatralne czy kinowe czwartki – tak na wstępie wygląda tygodniowy plan Klubu Samopomocy, który już po weekendzie majowym rusza z działalnością w Nowym Targu. Z nowej oferty Środowiskowych Centr Zdrowia Psychicznego będzie mógł skorzystać każdy, kto przechodzi trudne chwile w życiu i potrzebuje jakiegokolwiek wsparcia.

 – Już niebawem będziecie mogli poznać naszą ekipę z Klubu Samopomocy, która specjalnie dla Was przygotowała szereg różnorodnych zajęć – piszą przedstawiciele klubu. – Znajdziecie tam wiele propozycji wspólnie spędzanego czasu, jak również możliwość odkrycia nowych pasji oraz rozwoju dotychczasowych zainteresowań.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach mogą skontaktować się dzwoniąc na numer 18 26 33 181 lub 690 536 719. Warto zaznaczyć, że wszystkie zajęcia będą odbywały się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

/źródło: ŚCZP w Nowym Targu/

redakcja 29.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również