Kamery live
prognoza pogody

Remont ul. Jana Pawła II – już zakończony (video)

24 listopada 2016 15:40
Wyciszenie Włącz dźwięk

Od początku tego tygodnia świeżo wyremontowany odcinek ulicy Jana Pawła w Nowym Targu jest już przejezdny dla samochodów. Remont objął nie tylko wymianę nawierzchni jezdni, ale również wymianę chodników i nowych zatoczek dla autobusów. Oddana do użytku trasa zachwyca teraz estetyką, a przede wszystkim jest bezpieczna dla użytkowników i ich pojazdów. 

Remont objął drogę na 600-metrowym odcinku od ronda Ofiar Katynia do ronda Jana Pawła II. Odcinek ten od pewnego czasu pilnie się tego domagał. Nie bez znaczenia miał tu również fakt, że to jedna z tras prowadzących do nowej targowicy. Siłą rzeczy będzie zatem obecnie eksploatowana z dużo większą częstotliwością.

To jedna z kilku udanych inwestycji, jakie udało się zrealizować w tym roku, głównie we wschodniej części Nowego Targu. Modernizacyjny rozmach możliwy był głównie dzięki dotacji pozyskanej z rządowego program Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej.

NT24TV 24.11.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również