Kamery live
prognoza pogody

Potrzebni statyści do filmu. Zgłoś się do castingu online

Ekipa filmowa MKM Studio poszukuje chętnych do udziału w roli statystów w komedii kryminalnej “Zakopiańscy Dżentelmeni”. Zdjęcia do filmu ruszą w przyszłym miesiącu.

Potrzebni statyści do filmu. Zgłoś się do castingu online

Najnowsza produkcja polskiego studia filmowego ma spore szanse stać się kinowym hitem. “Zakopiańscy Dżentelmeni” to film fabularny, którego akcja dzieje się sto lat temu – a dokładnie w 1914 roku w Zakopanem i na terenie Podhala. W komedii kryminalnej reżyserii Macieja Kawalskiego weźmie udział czołówka polskich aktorów, m.in. Andrzej Seweryn, Tomasz Kot czy Wojciech Mecwaldowski. Twórcy filmu gwarantują świetną zabawę i historię pełną zwrotów wydarzeń.

“Zakopane, 1914. Czterech artystów budzi się po szalonej, narkotycznej imprezie nie dość, że zamieszani w rewolucyjną intrygę, to jeszcze z trupem na kanapie. W awanturniczej, czarnej komedii, z tarapatów próbują się wykaraskać: Joseph Conrad, Stanisław Witkacy, Tadeusz Boy-Żeleński i Bronisław Malinowski” – dowiadujemy się z zarysu fabuły.

To będzie jedna z największych produkcji tego roku w polskiej kinematografii. Tylko na Podhalu zdjęcia do filmu będą kręcone przez niemal miesiąc. Do pełnometrażowego filmu potrzebna będzie cała masa statystów z Zakopanego i okolic – zarówno młodych jak i starszych, kobiet i mężczyzn. Plan zdjęciowy zacznie się już 5 kwietnia w Zakopanem i potrwa do 27 maja. Według nieoficjalnych informacji część zdjęć będzie kręcona również w innych miejscowościach na Podhalu, m.in. w Chabówce. 

“Poszukujemy dzieci (7-10 lat) oraz kobiet i mężczyzn (16-70 lat), którzy jako statyści wcielą się w postacie ludności cywilnej, wojskowych i żandarmerii” – tłumaczą filmowcy. – “Panowie zapuszczamy wąsa i brodę, to będzie dużym atutem, WYGOLONE WŁOSY PO BOKACH NIE DOPUSZCZALNE!”

W mailowym zgłoszeniu należy zawrzeć imię i nazwisko, aktualne zdjęcie (w trzech formach: twarz, sylwetka, profil), własny numer telefonu, wiek oraz miejscowość zamieszkania. Chętni na spełnienie marzeń zagrania roli w filmie mogą aplikować mailowo na adres: [email protected].

Filmowcy zarzekają, że z wybranymi osobami będą kontaktować się telefonicznie.

redakcja 08.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Michał Daglas 15:43 08.04.2021

No to się zaczyna moja kariera aktorska... Tak coś czuję, że będę wielki...

Zobacz również