Kamery live
prognoza pogody

Ponad 3 promile alkoholu!

3 kwietnia 2018 22:06

W dniu dzisiejszym w południe, policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem otrzymali zgłoszenie, że w Grywałdzie opel jedzie „zygzakiem” i kierujący może być pod wpływem alkoholu. Po zatrzymaniu i przebadaniu okazało się, że 27-letni kierowca ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie

Ponad 3 promile alkoholu!

Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze, którzy w trakcie przejazdu w Krościenku napotkali jadący z naprzeciwka samochód osobowy marki Opel Vectra odpowiadający temu  ze zgłoszenia. Policjanci wydali polecenie kierującemu do zatrzymania się, jednak ten jak gdyby nigdy nic jechał dalej. Natychmiast włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, zawrócili i pojechali za mężczyzną, który dopiero po przejechaniu kilku metrów zauważył radiowóz i zatrzymał się.

Za kierownicą opla siedział 27-letni mieszkaniec Kamienicy, a w trakcie kontroli szybko okazało się co było przyczyną jazdy „zygzakiem”. Po przebadaniu okazało się miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna stracił prawo jazdy, teraz odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości za co grozi grzywna, kara ograniczenia albo pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: KPP Nowy Targ

os 03.04.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również