Kamery live
prognoza pogody

Ratułów: pijany traktorzysta wywrócił pojazd

46-letni mieszkaniec powiatu tatrzańskiego kierował ciągnikiem pod wpływem alkoholu i bez uprawnień. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz bez uprawnień odpowie przed sądem.

Ratułów: pijany traktorzysta wywrócił pojazd

Wczoraj, po godzinie 15 w Ratułowie, 46-letni mieszkaniec powiatu tatrzańskiego kierujący ciągnikiem, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i pojazd wywrócił się.  Traktorzysta został przewieziony do szpitala na badania. Mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo 46-latek miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie bez uprawnień grozi mu wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Na drogach panują trudne warunki, z uwagi na gołoledź jest bardzo ślisko. Apelujemy o ostrożną jazdę, dostosowanie prędkości i stylu jazdy do aktualnych warunków drogowych. Pamiętajmy, że dużo łatwiej wpaść w poślizg i utracić panowanie nad pojazdem. Lepiej dojechać kilka minut później, ale bezpiecznie. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do drogowej tragedii.

os 20.12.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Gall Anonim 08:24 21.12.2022

Ratułów w powiecie tatrzańskim? To się redaktor popisał...

NowyTarg24.tv 10:02 21.12.2022

Żaden z redaktorów nigdzie tak nie stwierdził. Pozdrawiam.

Zobacz również