Kamery live
prognoza pogody

Pijany Armeńczyk rzucił się na policjanta

18 czerwca 2019 20:54

O tym, że policjantem się jest cały czas, nawet po służbie dowiedli w sobotę wieczorem funkcjonariusze z nowotarskiej i zakopiańskiej komendy.  Policjanci swoimi samochodami wracali do domów po służbie z jednostek. W Harklowej ich uwagę zwrócił jadący w kierunku Dębna kierujący fordem, który ewidentnie nie mógł zapanować nad prowadzonym pojazdem.

Pijany Armeńczyk rzucił się na policjanta

Mężczyzna jechał środkiem drogi, wyprzedzał na linii podwójnie ciągłej i na przejściu dla pieszych zmuszając jadących z naprzeciwka do hamowania i zjechania na pobocze. W miejscowości Dębno stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas jezdni, wjechał do przydrożnego rowu,  po czym gwałtownie wycofał i z piskiem opon ruszył w kierunku Nowego Targu.

Wtedy policjant z Nowego Targu swoim samochodem zajechał mu drogę uniemożliwiając dalszą jazdę, a zaraz za nim stanął policjant z zakopiańskiej komendy. Z forda wyszło dwóch mężczyzn, którzy byli bardzo agresywni i wulgarni. Pasażer pojazdu po chwili uciekł, natomiast kierujący obywatel Armenii rzucił się na nowotarskiego policjanta. Widząc, co się dzieje, na pomoc ruszył funkcjonariusz z zakopiańskiej komendy. Wtedy 32-latek stał się jeszcze bardziej agresywny i wulgarny. Po chwili został obezwładniony, a na miejsce przyjechali policjanci, którzy zatrzymali i przewieźli 32-latka do nowotarskiej komendy. Mężczyzna był pijany, miał blisko promil alkoholu w organizmie.

Dzisiaj usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia funkcjonariuszy. Grozi mu teraz wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdu i kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Nowy Targ

os 18.06.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również