Kamery live
prognoza pogody

Paryskie Walentynki – na rzecz Chatki

17 lutego 2017 21:54

W dniu 11 lutego w Karczmie „Zadyma” w Szaflarach, już po raz trzeci odbyła się impreza charytatywna na rzecz podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Nowym Targu, organizowana przez Fundację dla Chatki oraz Browar Zadyma. 

Paryskie Walentynki - na rzecz Chatki

Jak co roku impreza miała swój temat przewodni, a tym razem były to prawdziwie Paryskie Walentynki! Goście mogli poczuć klimat tego romantycznego miasta za sprawą wspaniałych dekoracji, francuskiej kolacji serwowanej przez Karczmę „Zadyma”, klimatycznej muzyki, a także pewnego niespodziewanego, francuskojęzycznego Gościa. W tym roku swoją obecnością zaszczycił nas Charles Daigneault- Kanadyjczyk na co dzień mieszkający w Krakowie, uczestnik polskiej edycji programu MasterChef, który wspaniale zastąpił w prowadzeniu imprezy naszego Ambasadora Mikołaja Reya, którego niestety sprawy osobiste zatrzymały we Francji. W tym roku gościliśmy aż trzech Masterchef’ów, ponieważ wraz z naszym drugim Ambasadorem Maciejem „Spectrą” Koźlakowskim, przyjechała Kinga Paruzel, która przekazała na naszą licytację swoje dwie książki.

Tegoroczna impreza obfitowała w moc atrakcji i niespodzianek! Wieczór rozpoczął występ przepięknych tancerek z Cubana Latin Ladies. Emocjom na parkiecie nie pozwolił osłabnąć DJ Janusz, który przez cały wieczór dbał o oprawę muzyczną. Ognisty pokaz serwowania drinków przygotował dla nas Yorge Ermitaño RobimYDrinki. W bardzo romantyczny nastrój wprowadziły uczestników kameralne i akustyczne koncerty dwóch wyjątkowych duetów. Jako pierwsi wystąpili Azzja i Hubert duet stworzony przez Joannę Mądry i Huberta Charków, który został doceniony przez wiele osób podczas koncertów, a także przez jury programu „Must Be The Music Tylko Muzyka”, w którym dotarli aż do półfinału. Dźwięki gitary akustycznej Huberta połączone z niecodziennym głosem Azzji rozkołysały zakochanych. Po północy na scenie pojawiła się zjawiskowa Klaudia Clödie Trzepizur uczestniczka „The Voice of Poland” i Olaf Olszewski.

O północy spośród gości zostały wylosowane wspaniałe nagrody: tablet podarowany przez Cubana Latin Ladies, Voucher o wartości 500 zł od American Dreams Health and Beuty z Zaskala, a także Voucher ufundowany przez Biuro Podróży 43time.pl, który zwycięska para przeznaczy na weekend w Paryżu. Największą niespodziankę zrobił jednak nasz Gość specjalny. Charlie przeprowadził licytację swojej książki, do której dorzucił osobiście przygotowaną przez siebie kolację w domu zwycięzcy!

Wieczór zostanie zarchiwizowany dzięki zespołowi Filmowi, Fotobudce „Profilówka” oraz zdjęciom Adama Panczaka, który uwieczniał naszych gości na specjalnej paryskiej ściance przygotowanej przez Wytwórnie Wyobraźni.

Podczas sobotniej imprezy udało się zebrać na potrzeby podopiecznych nowotarskiej „Chatki” około 14 000,00 zł! Całą zebraną kwotę przeznaczymy na kolejny etap realizacji projektu rozbudowy nowotarskiej „Chatki”.

Serdecznie dziękujemy fundatorom i współorganizatorom za pomoc w przygotowaniu imprezy oraz wszystkim gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Dziękujemy za okazane wsparcie, ale także za świetną zabawę i gorącą atmosferę! Do zobaczenia za rok! Pamiętajcie o nas przy rozliczaniu PIT-ów! KRS 0000072049.

mat. org.

fot. Browar Zadyma

 

NT24TV 17.02.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również