Kamery live
prognoza pogody

Nowy Targ w plebiscycie na najpiękniej oświetlone miasto

7 stycznia 2019 14:41

Nowy Targ jest jednym z kandydatów w plebiscycie “Świeć się z Energą” – to ranking najpiękniej oświetlonych świątecznie miast w Polsce, odbywający się już po raz dziesiąty. Każda z 16 zwycięskich miejscowości (jedna na każde województwo) otrzyma od Grupy Energa sprzęt AGD dla potrzebujących oraz awansuje do ogólnopolskiego finału. Miasta biorące udział w konkursie, walczą nie tylko o prestiż, jaki niesie za sobą tytuł Świetlej Stolicy Polski, ale także o energooszczędny sprzęt AGD, który Grupa Energa przekazuje potrzebującym ze zwycięskich miast – domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych.Głosowanie w etapie wojewódzkim plebiscytu potrwa tylko do dziś, do godziny 20:00. 

Nowy Targ w plebiscycie na najpiękniej oświetlone miasto
Trwa 10. jubileuszowa edycja dobroczynnej akcji „Świeć się z Energą”. Na najpiękniej świątecznie oświetlone miasta w swoim województwie można głosować tylko do 7 stycznia do godziny 20:00. Każda z 16 zwycięskich miejscowości otrzyma od Grupy Energa sprzęt AGD o wartości 10 000 zł dla potrzebujących oraz awansuje do ogólnopolskiego finału. Laureaci zawalczą w nim o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i dodatkową nagrodę charytatywną o wartości 50 000 zł.
 
Link do głosowania:
 
W rywalizacji na najbardziej spektakularne świąteczne iluminacje bierze udział ponad 150 miast z całej Polski. Głosowanie w etapie regionalnym zakończy się 7 stycznia wyłonieniem 16 mistrzów regionów z największą liczbą głosów. Spośród nich w finale ogólnopolskim wybierzemy Świetlną Stolicę Polski. Głosowanie w drugim etapie potrwa od 11 do 18 stycznia.
 
Konkurs „Świeć się z Energą” już od dziesięciu lat jednoczy Polaków w walce o pomoc najbardziej potrzebującym. Miasta walczą nie tylko o prestiż, jaki niesie za sobą tytuł Świetlej Stolicy Polski, ale także o energooszczędny sprzęt AGD, który Grupa Energa przekazuje potrzebującym ze zwycięskich miast – domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych. W tym roku laureaci otrzymają energooszczędne urządzenia o łącznej wartości 200 tys. zł. Do mistrzów regionalnych trafi sprzęt AGD o wartości 10 000 zł. Natomiast zwycięzca ogólnopolski otrzyma dodatkowo energooszczędny sprzęt AGD o wartości 40 000 zł i przekaże go potrzebującym!
 

źródło: www.swiecsie.pl

/os

os 07.01.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również