Kamery live
prognoza pogody

Imprezy pod znakiem zapytania. Pani wiceburmistrz do radnych Dobrej Zmiany: “To was na pewno bardzo ucieszy”

10 marca 2020 01:55

Czy miasto planuje organizację uroczystości z okazji przypadającego w tym roku 100-lecia Bitwy Warszawskiej – zapytał podczas Sesji radny Paweł Liszka. 

Imprezy pod znakiem zapytania. Pani wiceburmistrz do radnych Dobrej Zmiany:

-W tym roku mamy 100-lecie Bitwy Warszawskiej, Cudu nad Wisłą, czy z tej okazji będą w mieście organizowane jakieś uroczystości? – takie pytanie skierował radny do pani wiceburmistrz podczas wczorajszej Sesji. Koszty i szczegóły organizacji miejskich imprez oraz wydatki związane z promocją miasta są stale powracającym tematem interpelacji i zapytań dwójki radnych z klubu “Dobra zmiana w mieście”. 

-W związku z obciętymi środkami na promocję, na pewno żadnych dodatkowych imprez nie będziemy tutaj organizować – odpowiedziała wiceburmistrz Joanna Iskrzyńska – Steg – Harmonogram imprez został panu radnemu i pani radnej przedłożony. W ogóle imprezy są na razie pod znakiem zapytania. Zgodnie z życzeniem państwa może rzeczywiście w ogóle nie będziemy w najbliższym czasie nic robić. To was na pewno bardzo ucieszy.

/os

os 10.03.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również