Kamery live
prognoza pogody

Dziura w jezdni – utrudnienia w ruchu

25 maja 2017 21:50

Jeszcze nie zdążyliśmy zapomnieć o serii wypełnionych deszczówką dziur na ul. Kowaniec i Szaflarskiej - powstałych na skutek rozpoczęcia remontu nawierzchni bez uwzględnienia prognoz pogody na najbliższe dni - a już pojawiła się kolejna. Znowu w newralgicznym, stale uczęszczanym punkcie. 

Dziura w jezdni - utrudnienia w ruchu

Zasadzka na kierowców, przygotowana przez pracowników firmy wykonującej remonty miejskich i powiatowych dróg, tym razem znalazła lokalizację na tym fragmencie ul. Krzywej, który jest włączony do ruchu – blisko skrzyżowania z Królowej Jadwigi. Ponownie, jak w przypadku remontu powiatowych dróg przed dwoma tygodniami, tak i teraz, z dużej płaszczyzny jezdni zdjęto wierzchnią warstwę asfaltu, ale…nie wypełniono jej nowym, ponieważ w międzyczasie spadły ulewne deszcze. 

Nie była to nagła zmiana pogody – ulewy były zapowiadane, IMGW wydało nawet ostrzeżenie meteorologiczne dla naszego regionu. 

Żeby było ciekawiej, remontowany fragment znajduje się dokładnie na przejściu dla pieszych, którzy muszą slalomami omijać kałuże i nierówności terenu. 

Wygląda na to, że ktoś nie przepada tutaj za śledzeniem zapowiedzi “pogodynki”. Szkoda, że najbardziej poszkodowani są tu mieszkańcy. 

/os

NT24TV 25.05.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również