Kamery live
prognoza pogody

Dzień Dziecka westernowo – również z MMKS Podhale

2 czerwca 2017 10:16

Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy MMKS-Podhale z okazji dnia dziecka, przyłącza się do organizowanej dla dzieci przez Burmistrza Miasta akcji pod tytułem „Westernowo”. Z tej okazji Młodzieżowy Klub Hokejowy organizuje trzeciego czerwca konkursy i zajęcia sportowe na stadionie w parku miejskim przy Miejskiej Hali Lodowej.

Dzień Dziecka westernowo - również z MMKS Podhale

Trenerzy przygotują do pokonania z kijem i piłeczką do unihokeja specjalny tor przeszkód. Będzie można potrenować celność strzałów na bramkę, jak i zagrać mecz unihokeja. Dla dzieciaków będą rozdawane nagrody maskotki, które zostały przekazane przez naszych wspaniałych kibiców podczas akcji hokejowej Teddy Bear Toss. Ponad 500 pluszaków przeszło wcześniej sponsorowaną odnowę higieniczną w pralni EKO-MAJKA, za co serdecznie pralni dziękujemy.

Konkursy są organizowane dla wszystkich chętnych dzieci bez wyjątków w miarę możliwości “technicznych”. Ilość nagród jest niestety ograniczona. Zapraszamy wszystkich milusińskich do wspólnej zabawy!

NT24TV 02.06.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również